ElmarksPluss

Automātiskās etiķēšanas iekārtas

SIA „Elmarks Pluss” piedāvā UNILOGO etiķēšanas iekārtas ar jaudu no 30 līdz 60 m/min. Iekārtas izgatavotas no nerūsējoša tērauda un ir pārbaudītas ekspluatācijā. Etiķešu līmētājus ir viegli integrēt jau esošajās ražošanas līnijās.

DUO

DUO

http://www.myunilogo.com/front-and-back-labeller/

DUO sērijas etiķēšanas iekārtas ļauj uzlīmēt divas sarežģītas konfigurācijas etiķetes vienlaicīgi. Universāla iekārta piemērota priekšējo un aizmugurējo etiķešu uzlīmēšanai uz plakaniem, elipsveida un apaļiem iepakojumiem. Orientācijas sistēma, piemērota plānu iepakojumu aplīmēšanai, unikāli etiķešu piespiešanas mehānismi. Ar Duo sērijas etiķētājiem var līmēt papīra, PET, PP, caurspīdīgas un necaurspīdīgas etiķetes. Šis ir ražotāja  vislabāk pārdotais produkts un uzstādītas vairāk nekā 600 vienības. 

ROTO

Roto

ROTO sērijas iekārtas garantē precīzu etiķetes uzlīmēšanu uz cilindriskiem iepakojumiem. Iespējams uzlīmēt dažāda veida etiķetes uz stikla, HDPE, PET iepakojumiem.

http://www.myunilogo.com/wraparound-labeller/

ROTARY 

Rotary

ROTARY sērijas etiķēšanas iekārtas ar rotācijas principu arī pašlīmējošas etiķetes uzlīmēšanai.

http://www.myunilogo.com/rotary/

ROTARY V2

Rotary V2

ROTARY V2 ir augstražīga etiķēšanas iekārta ar rotējošu etiķetes aplikatoru, kas ļauj uzlīmēt etiķeti uz praktiski jebkura izmēra iepakojuma. No vienas līdz sešām etiķetēm ir iespējams uzlīmēt jebkurā vietā uz iepakojuma virsmas.

http://www.myunilogo.com/rotary-labelling-machine/

ROTO PAINT

Roto Paint

ROTO PAINT iekārta etiķešu uzlīmēšanai uz kannām, spainīšiem. Vairāku etiķešu uzlīmēšana ar orientāciju.

http://www.myunilogo.com/paint-can-and-buckets-labeling/

Print and apply labeller

Jetpack

Jetpack ir efektīva un precīza iekārta, kas drukā un piemēro marķējumu uz vienādiem iepakojumiem un kastēm. Etiķetes var saturēt mainīgus datus, piemēram, LOT, EXP. Mašīna var arī izdrukāt unikālu sērijas numuru katram iepakojumam.

http://www.myunilogo.com/print-and-apply-labelling-head/

S8

S8

S8 Visu etiķējamo iekārtu pamatā ir galva, kas padod etiķeti. Unilogo konstruētā pēdējās paaudzes galva S8 ir pamatā veselai rindai modifikāciju, kas ļauj strādāt ar etiķetēm līdz 240 mm platumam, ar padošanas ātrumu līdz 60 m/min. un uzstādīt etiķešu rulli ar diametru līdz 400 mm. Galvas piestiprinājuma standarta versijā var regulēt sadalošā naža stiprinājuma leņķi. Galvas modifikācija ļauj uzlīmēt uz iesaiņojumiem informatīvas brošūras.

http://www.myunilogo.com/labelling-head/

Tālr. +371 67100552
Mob. +371 29244839
Mob. +371 29138667
elmarkspluss@elmarkspluss.lv
SIA „Elmarks Pluss
LV40103597594
bioclimatic GmbH oficiālais
pārstāvis Baltijas valstīs