ElmarksPluss

Gaisa bipolārās jonizācijas iekārtas

Visu bioclimatic gaisa jonizācijas sistēmu darbības pamatā ir perfekta dabas procesa imitācija – gaisa bipolāra jonizācija, kur, pateicoties „aktīvajam skābeklim”, tiek oksidētas smaku molekulas un iznīcināti vīrusi un baktērijas, tādejādi telpā radot tīru, svaigu un veselīgu gaisu. Atmosfērā to nodrošina pozitīvie un negatīvie gaisa joni un ozons. Diemžēl iekštelpās gaisa jonu praktiski nav, lai gan tiem ir pozitīva ietekme uz cilvēku pašsajūtu, dzīves kvalitāti un tikai tie nodrošina iekštelpu gaisa pastāvīgu atjaunošanos.

bioclimatic gaisa jonizācijas sistēmas, kopējot šo ideālo dabas procesu, pārnes to uz iekštelpām. Pateicoties tam iekštelpu gaiss tiek uzlabots, jo tiek iznīcināti vīrusi un baktērijas, neitralizētas smakas, gaiss tiek bagātināts ar aktīvo skābekli un telpā tiek nodrošināts dabā esošais pozitīvo un negatīvo jonu līdzsvars.

SIA „Elmarks Pluss” piedāvā vairāk nekā desmit dažādas bipolārās gaisa attīrīšanas iekārtas, kas darbojas ar bipolārās jonizācijas metodi:

  • Novietojamas uz galda,
  • Stiprināmas pie sienas,
  • Pārvietojamas iekārtas.

Ražotnēm un sabiedriskām ēkām

Ražotnēm un sabiedriskām ēkām SIA „Elmarks Pluss” piedāvā bipolārās gaisa attīrīšanas un sterilizācijas iekārtas, kuras kā moduļus var iebūvēt ventilācijas un kondicionēšanas sistēmās.

Pie sienas vai griestiem stiprināmas iekārtas

Tiek piedāvāti arī pie sienas vai griestiem stiprināmas iekārtas.

Jonizācijas intensitāti ir iespējams regulēt vai nu ar:

  • Iebūvētu vadības bloku,
  • Tālvadības pulti,
  • Automātisko gaisa kontrolieri.

Telpas var būt no dažiem desmitiem līdz pat vairākiem tūkstošiem kubikmetru.

Visām bioclimatic iekārtām ir CE sertifikāts.

Tālr. +371 67100552
Mob. +371 29244839
Mob. +371 29138667
elmarkspluss@elmarkspluss.lv
SIA „Elmarks Pluss
LV40103597594
bioclimatic GmbH oficiālais
pārstāvis Baltijas valstīs